Internetowa oszustka usłyszała blisko 50 zarzutów. Sprzedawała zabawki oraz ubranka dziecięce

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 26.04.2023 13:06,
Policjanci z komisariatu w Węgierskiej Górce zakończyli postępowanie prowadzone przeciwko 27-letniej mieszkańce powiatu żywieckiego.
Internetowa oszustka usłyszała blisko 50 zarzutów. Sprzedawała zabawki oraz ubranka dziecięce

Policjanci z komisariatu w Węgierskiej Górce otrzymali informację o oszustwie, do którego miało dojść na jednym z portali internetowych. Internautka oferowała do sprzedaży ubranka dziecięce, a po otrzymaniu wpłaty, nie wysyłała opłaconego zamówienia.

Policjanci ustalili tożsamość sprzedającej. Okazało się, że jest to 27-letnia mieszkanka powiatu żywieckiego. Kobieta, posługując się fikcyjnymi danymi osobowymi, na jednym z portali internetowych oferowała do sprzedaży zabawki oraz ubranka dziecięce.

Po otrzymaniu wpłat za sprzedawane rzeczy nie wysyłała ich kupującym. W ten sposób oszukiwała osoby z całej Polski. Wartość wystawianych rzeczy wynosiła od kilkunastu do kilkuset złotych. 27-latka usłyszała blisko 50 zarzutów. Za popełnione przestępstwa grozi jej kara nawet 8 lat więzienia.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy