Motocyklista uderzył w ogrodzenie. Dzięki jednemu z kierowców w porę otrzymał pomoc.

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 17.05.2021 11:08,
Dzięki jednemu z kierowców w porę otrzymał pomoc.
Motocyklista uderzył w ogrodzenie. Dzięki jednemu z kierowców w porę otrzymał pomoc.

W nocy z 16/17 maja o godzinie 1.05 w Jawiszowicach doszło do wypadku drogowego w którym ranny został motocyklista.

Policjanci ustalili, że 32 – letni mieszkaniec powiatu bielskiego jadąc motocyklem marki Kawasaki na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał z jezdni i uderzył w ogrodzenie posesji. Po zderzeniu motocykl przemieścił się ponownie na jezdnię, natomiast ranny motocyklista pozostał pod płotem, gdzie został znaleziony przez kierowcę.

W wyniku zdarzenia motocyklista doznał złamania miednicy, złamania nogi oraz ogólnych potłuczeń. Został przewieziony w stanie przytomnym przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala. Mężczyzna odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu i narkotyków, więc została mu pobrana do badań krew.

- Apelujemy o przestrzeganie przepisów, zmniejszenie prędkości oraz rozsądek i trzeźwość za kierownicą. Ogromne podziękowania za prawidłową reakcję należą się Panu Rafałowi - kierowcy, który widząc motocykl na jezdni i podejrzewając, że doszło do wypadku drogowego, natychmiast zaczął poszukiwać motocyklisty. Kiedy odnalazł rannego powiadomił służby i udzielił mu pierwszej pomocy - informują policjanci.


źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy