Napadł na kolegę, pobił go i ukradł butelkę szampana za 15 zł

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 28.06.2019 10:55,
Brutalne pobicie i rabunek.
Napadł na kolegę, pobił go i ukradł butelkę szampana za 15 zł
Policjanci z Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej zatrzymali 24-latka podejrzanego o rozbój. Do zdarzenia doszło w poniedziałek (24.06) około godziny 20.00 na ulicy Św. Pawła w Bielsku-Białej. Policjanci ustalili, że przechodził tamtędy 26-latek, który szedł do swojego znajomego w odwiedziny i miał przy sobie butelkę wina musującego.

Po drodze spotkał innego kolegę, z którym nie widział się od kilku lat. Dawny znajomy nie miał jednak ochoty z nim rozmawiać. Na przywitanie uderzył go łokciem w twarz, a potem zadał jeszcze kilka ciosów i kopnięć w różne części ciała. Kiedy inni przechodnie na widok brutalnej napaści zareagowali i zaczęli krzyczeć, że wezwą policję, napastnik zabrał pobitemu mężczyźnie butelkę alkoholu i uciekł.

Pobity 26-latek zawiadomił o zajściu oficera dyżurnego trzeciego komisariatu, który skierował w tamto miejsce patrole. Kryminalni rozpoczęli poszukiwania podejrzewanego mężczyzny. Zatrzymali go następnego dnia. Podczas przeszukania odnaleźli butelkę po wypitym już winie musującym. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie prokurator przedstawił 24-letniemu mężczyźnie zarzut rozboju, za który grozi do 12 lat za kratami. Sprawca został objęty policyjnym dozorem i zakazem zbliżania się do pokrzywdzonego. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje wkrótce sąd.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy