Palił w piecu styropian. Nie wiedział, że nie można

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 02.12.2019 14:30, ap, foto ilustracyjne
Z garażu wydobywał się gęsty dym. Jak się okazało, 29-latek w piecu palił styropian oraz zużyty olej silnikowy.
Palił w piecu styropian. Nie wiedział, że nie można
W ubiegłym tygodniu strażnicy miejscy dokonali kontroli paleniska pieca w jednym z garaży przy ulicy Słowackiego w Czechowicach-Dziedzicach.- Z pomieszczenia garażowego a dokładnie z rury wyciągniętej na zewnątrz budynku wydobywał się duży dym oraz nieprzyjemny zapach przypominający spalanie plastiku. Po wejściu do środka zastano dwóch młodych mężczyzn - relacjonują funkcjonariusze straży miejskiej.

W pomieszczeniu znajdował się piec typu koza, w którym po skontrolowaniu strażnik stwierdził spalanie styropianu. Ponadto styropian polany był zużytym olejem silnikowym.

Strażnicy mieli nie lada problem z ugaszeniem takiego ognia.

29-letni sprawca wykroczenia twierdził, że nie wiedział o zakazie spalania tego typu materiałów. Mężczyzna został ukarany mandatem.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy