Pijani kierowcy w długi weekend

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 13.06.2023 09:42,
W okresie długiego weekendu od 8 do 11 czerwca na drogach Bielska-Białej i powiatu zatrzymano sześciu kierowców, którzy wykazali się kompletnym brakiem wyobraźni.
Pijani kierowcy w długi weekend
W świąteczny czwartek 8 czerwca w Kaniowie na ulicy Dankowickiej policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego bielskiej komendy zostali wezwani do zdarzenia z udziałem 29-latka, który kierował pojazdem marki Opel, mając przeszło 2 promile alkoholu w organizmie. Kierowca na prostym odcinku zjechał na pobocze, uderzając w drzewo, odnosząc obrażenia zagrażające jego życiu i zdrowiu. Tego samego dnia Grodźcu na ul. Góreckiej dzielnicowy wraz z policjantem ds. wykroczeń z Komisariatu Policji w Jasienicy patrolując rejon, zatrzymali 52-latka, który kierował fordem, mając prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

W dniu 9 czerwca w Kozach na ul. Beskidzkiej policjanci z Wydziału Prewencji bielskiej komendy zatrzymali 39 – latkę, która po użyciu środków odurzających kierowała samochodem marki Fiat. Następnego dnia zatrzymano w Bielsku-Białej na ul. Wyzwolenia 45-letniego obywatela Ukrainy, który mając przeszło 3 promile alkoholu w organizmie, kierował audi, a ponadto spowodował kolizję z pojazdem marki ford.

W dniu 11 czerwca policjanci zatrzymali w Bielsku-Białej na ul. Szarotki 37-latka, który kierując samochodem marki BMW, spowodował kolizję z innym uczestnikiem ruchu, mając w organizmie przeszło dwa promile alkoholu. Tego samego dnia policjanci z Komisariatu Policji w Kobiernicach na terenie Starej Wsi zatrzymali 30-latka, który jechał rowerem, będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że w organizmie miał przeszło dwa promile alkoholu.

źródlo: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy