reklama

51-latek okradał kolegów z pracy w kopalni

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 07.06.2023 14:23,
Policjanci z bielskiej komendy zatrzymali 51-letniego mężczyznę, który okradał kolegów z pracy.
51-latek okradał kolegów z pracy w kopalni
Policjanci z Wydziału Kryminalnego bielskiej komendy zostali powiadomieni o serii włamań w szatni pracowniczej w kopalni w Czechowicach-Dziedzicach. Do zdarzeń dochodziło na przełomie marca i kwietnia. Sprawca okradał pracowników z portfeli, telefonów komórkowych i innych cennych przedmiotów.

Następnie za pomocą skradzionych kart bankowych, płacił nimi za zakupy w sklepach. Policjanci zajmujący się sprawą bardzo szybko, z wykorzystaniem zabezpieczonego monitoringu sklepowego, ustalili dane sprawcy. Zaskoczonego 51-letniego pracownika kopalni zatrzymali w drodze do pracy. Mężczyźnie przedstawiono łącznie 17 zarzutów włamań do szafek kolegów, do czego się przyznał i skorzystał z prawa do dobrowolnego poddania się karze. Za przestępstwa, których się dopuścił, grozi mu do 10 lat więzienia.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy