Zatrzymany za awanturę w hotelu

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 05.06.2023 11:00,
Policjanci z Komisariatu Policji w Szczyrku zatrzymali mężczyznę, obywatela Holandii, który wszczął awanturę w jednym ze szczyrkowskich hoteli.
Zatrzymany za awanturę w hotelu

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 22:00 w Szczyrku na terenie jednego z hoteli. Dwóch mężczyzn narodowości holenderskiej będąc pod wpływem alkoholu, wszczęło awanturę. Jeden z nich 34-latek zaczął demolować wyposażenie wynajętego pokoju oraz niszczyć przedmioty znajdujące się na hotelowym korytarzu. Z uwagi na brak reakcji na interwencje personelu hotelu, na miejsce został wezwany patrol z Komisariatu Policji w Szczyrku, który zatrzymał awanturnika.

Okazało się, że uszkodzenia, jakich dokonał, właściciel hotelu wycenił na około 10 tysięcy złotych. 34-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Dziś usłyszy zarzut uszkodzenia mienia, za które przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP Bielsko-Biała


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy