Podpalił domek owadów. Szuka go policja

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 01.07.2022 09:38,
Policjanci z Komisariatu Policji w Kobiernicach poszukują sprawcy, który dokonał uśmiercenia gatunku owadów i pszczół podpalając ich siedliska w postaci domku dla owadów.
Podpalił domek owadów. Szuka go policja

Do zdarzenia doszło 12 czerwca 2022 roku pomiędzy godz. 3:10 – 3:17 w Porąbce na terenie Placu Edukacji Ekologicznej zlokalizowanej za Urzędem Gminy Porąbka. Sprawca o nieustalonej jak dotąd tożsamości, dokonał uśmiercenia gatunku owadów i pszczół poprzez podpalenie ich siedliska w postaci domku dla owadów, czyniąc go niezdatnym do użytku, powodując straty na szkodę Gminy Porąbka.

Publikujemy wizerunek sprawcy, który zarejestrowały kamery monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości. Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z Komisariatem Policji w Kobiernicach pod nr tel. 47 857- 0710, [email protected] lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857-12 55 - informuje bielska policja.


źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy