Poszukiwania zaginionego mężczyzny. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 22.07.2020 14:40,
Publikujemy komunikat policji w tej sprawie.
Poszukiwania zaginionego mężczyzny. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

AKTUALIZACJA

- Informujemy, że zakończono poszukiwania za 89-letnim mieszkańcem Czernichowa. Mężczyzna niestety nie żyje. Jego ciało odnaleziono dzisiaj około 11.00 w masywie leśnym w Czernichowie - informuje w środę (22.07) żywiecka policja.


xxx


Żywieccy policjanci poszukują zaginionego 89-letniego Józefa (...). Mężczyzna dzisiaj rano wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna posiada zaniki pamięci oraz ma problemy z samodzielną egzystencją.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu około 90 lat, wzrost około 165 cm, szczupłej budowy ciała, oczy niebieskie.

W chwili zaginięcia ubrany był w sweter zapinany na zamek koloru szarego z białymi dodatkami, białą koszulkę z długim rękawem, spodnie dresowe szare długie, czarne skarpety oraz granatowe klapki. Mężczyzna posiada ubytki palców w jednej z dłoni.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z żywiecką komendą policji lub najbliższą jednostką policji - numer telefonu alarmowego 112.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy