Potrącenie 12-latki na pasach. Dziewczynka wtargnęła pod samochód?

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 24.10.2019 13:00, ap, foto: OSP Bestwina
Bielscy kryminalni wyjaśniają szczegóły i okoliczności wypadku w Bestwinie. Przy szkole, na przejściu dla pieszych potrącona została 12-letnia dziewczynka.
Potrącenie 12-latki na pasach. Dziewczynka wtargnęła pod samochód?
W środę w Bestwinie tuż przed godz. 15:00 na ulicy Szkolnej doszło do wypadku z udziałem pieszej. Kierująca samochodem marki Ford na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła 12-latkę.


Do wypadku doszło w rejonie szkoły, do której chodzi dziewczynka.

- Według wstępnych ustaleń policjantów w rejonie przejścia dla pieszych stała grupka dzieci. W momencie, kiedy kierująca fordem znajdowała się na jego wysokości, zza tej gromadki dzieci na przejście wprost pod koła jadącego samochodu weszła 12-latka - wyjaśnia asp.szt. Roman Szybiak z bielskiej komendy.

W wyniku potrącenia dziewczynka doznała obrażeń, ale jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Dokładną przyczynę i przebieg zdarzenia wyjaśniają śledczy z bielskiego wydziału kryminalnego.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy