Pożar w kuchni jednego z domów

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 11.12.2023 09:13,
Przyczynę pożaru ustala policja.
Pożar w kuchni jednego z domów
W neidzielę strażacy zostali zadysponowani do pożaru pomieszczenia kuchennego w Pisarzowicach. Po dotarciu na miejsce ustalono, że w piętrowym budynku jednorodzinnym pali się kuchnia zlokalizowana na pierwszym piętrze, ogniem objęte jest całe pomieszczenie. Mieszkańcy domu (3 osoby dorosłe) opuścili budynek przed przybyciem jednostek. Jedna osoba, która przebywała na piętrze obiektu, została przebadana przez ratowników Bielskie Pogotowie Ratunkowe - nie stwierdzono konieczności hospitalizacji.

- Strażacy podali dwa prądy wody na palące się pomieszczenie. Po ugaszeniu pożaru, dokonano rozbiórki nadpalonych elementów wystroju korytarza. W trakcie przeszukania piętra budynku nie stwierdzono obecności żadnych osób, z jednego z pomieszczeń ewakuowano psa, którego przekazano właścicielowi domu - informuje PSP w Bielsku-Białej.

Przyczynę pożaru ustala policja.

W wyniku pożaru spaleniu lub zniszczeniu uległo:
- pomieszczenie kuchni na pierwszym piętrze - spalone całkowicie razem z wyposażeniem,
- korytarz - nadpalone elementy wystroju i uszkodzone panele podłogowe,
- pomieszczenia przyległe do kuchni- pokój i łazienka - okopcone ściany i uszkodzona stolarka okienna oraz drzwi.

źródło: PSP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy