Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego 14-latka

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 10.08.2023 10:12,
Policjanci zakończyli poszukiwania 14-letniego mieszkańca Bielska-Białej, który 9 sierpnia 2023 roku wyszedł z miejsca zamieszkania, do którego nie powrócił, ani nie skontaktował się z rodziną, został odnaleziony cały i zdrowy.
Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego 14-latka

Policjanci, rodzina i przyjaciele poszukiwali zaginionego 14-letniego Igora, mieszkańca Bielska-Białej, który 9 sierpnia 2023 roku wieczorem wyszedł z miejsca zamieszkania, do którego nie powrócił, ani nie skontaktował się z rodziną. Dzięki przekazywanym przez mieszkańców i sprawdzanym na bieżąco informacją zaginiony nastolatek finalnie został odnaleziony przez policjantów wydziału prewencji bielskiej komendy cały i zdrowy.

Wczoraj wieczorem na jednej z bielskich ulic zauważył go przechodzień, który natychmiast zawiadomił Policję i przekazał cenne informacje. Policjanci również dzięki współpracy z dyspozytorem Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Bielsku-Białej chwilę później odnaleźli nastolatka całego i zdrowego.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy