Tragiczny finał bójki przed sklepem. Nie żyje 36-letni mężczyzna. 18-latek aresztowany

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 11.09.2019 16:40,
Tragiczny finał bójki przed sklepem. Nie żyje 36-letni mężczyzna. 18-latek aresztowany

Najważniejszy fakt jest taki, że dziś w szpitalu zmarł 36-letni mieszkaniec Żywiecczyzny, a przyczyna zgonu są skutki pobicia, do jakiego doszło w minioną niedzielę w Lipowej.

Dokładna przyczyna śmierci zostanie ustalona po sekcji zwłok.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem w gminie Lipowa. Jak wstępnie ustalili policjanci, pomiędzy mężczyznami doszło do kłótni, w czasie której 18-latek uderzył 36-latka. Mężczyzna upadł doznając obrażeń ciała. Niestety, pomimo wysiłków lekarzy zmarł. 18-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu skutkującego śmiercią. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd tymczasowo go aresztował na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet 12 lat więzienia.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy