Trwają poszukiwania zaginionego mężczyzny

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 06.02.2023 16:04,
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żywcu ponownie prowadzą sprawę poszukiwawczą zaginionego 63-letniego Czesława Stryczek.
Trwają poszukiwania zaginionego mężczyzny

- Jak ustalono w toku prowadzonych czynności, mężczyzna około połowy września ubiegłego roku wyjechał z domu rodzinnego w Ujsołach, najprawdopodobniej do rodziny w Kaczycach, gdzie nie dojechał. Od tego czasu nie powrócił do miejsca zamieszkania - informuje żywiecka policja.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu około 70 lat, wzrost około 178 cm, szczupła budowa ciała, włosy średniej długości, faliste koloru siwego, oczy niebieskie, uszy duże odstające, nos mały. Zaginiony posiadał znaki szczególne w postaci blizny na skroni nad lewym uchem oraz tatuażu na lewym nadgarstku w postaci małego miecza.

- Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żywcu pod numerem telefonu 47 85 722 55 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 112 - informuje policja.


źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy