reklama

Uciekał przed policją i dachował

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 06.02.2023 08:42,
Nawet 5 lat w więzieniu może spędzić 48-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego, który kierując skodą nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać.
Uciekał przed policją i dachował

Policjanci z żywieckiej drogówki pełnili służbę w Rycerce Dolnej. Około 5.15 zauważyli skodę, której tor jazdy wskazywał na to, że kierowca mógł być nietrzeźwy. Policjanci dali mu sygnał do zatrzymania się. Kierowca skody zwolnił, jednak zamiast zatrzymać samochód, gwałtownie przyśpieszył i zaczął uciekać. Policjanci rozpoczęli pościg. Podczas trwającej ucieczki kierowca stwarzał zagrożenie zarówno dla siebie, jak i innych uczestników ruchu drogowego.

W pewnej chwili stracił panowanie nad samochodem, zjechał na pobocze i dachował. Mundurowi udzielili mu pomocy. Jak ustalili, był to 48-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 5 lat. Odpowie również za wykroczenia popełnione w ruchu drogowym.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy