Trzy osoby poszkodowane w wypadku

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 09.09.2020 10:57,
W wyniku tego wypadki 3 osoby zostały ranne.
Trzy osoby poszkodowane w wypadku
Jak informuje żywiecka policja we wtorek (8.09) po 7.00 w Żywcu na ul. Moszczanickiej doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego 3 osoby trafiły do szpitala. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierująca daewoo 57-latka w pewnym momencie zjechała na przeciwległy pas jezdni i zderzyła się czołowo z hyundaiem, którym kierowała 42-latka.


Obie kierujące oraz pasażerka hyundaia z obrażeniami ciała trafiły do szpitala i pozostały na leczeniu. Jak ustalili policjanci kierujące były trzeźwe i posiadały uprawnienia do kierowania.

- Po raz kolejny apelujemy o bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Pamiętajmy, że zmiana aury wymusza na kierowcach zmianę techniki prowadzenia pojazdu oraz dostosowanie prędkości do panujących warunków drogowych, o czym niestety wielu kierowców zdaje się zapominać. Opady deszczu czy poranne mgły wymagają od kierowców jeszcze większej koncentracji i uwagi. Będąc kierowcą jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale i innych uczestników ruchu drogowego - apelują policjanci.


źródło: KPP Żywiec


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy