W nocy drewniany bar poszedł z dymem

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 10.05.2020 09:16, GM
Policja próbuje ustalić, co było przyczyną nocnego pożaru w Szczyrku.
W nocy drewniany bar poszedł z dymem

Do pożaru drewnianego budynku gastronomicznej ulicy Salmopolskiej w Szczyrku doszło w niedzielę (10.05) około godz. 2:30.

- Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano drewniany budynek całkowicie objęty ogniem. Zabezpieczono miejsce zdarzenia, następnie roty zabezpieczone w aparaty ochrony dróg oddechowych podały pięć prądów wody w natarciu na palący się budynek. Przy użyciu piły spalinowej oraz bosaków na bieżąco usuwano palące się drewniane elementy konstrukcji. Następnie przy użyciu kamery termowizyjnej sprawdzono pogorzelisko pod kątem obecności osób postronnych, oraz ukrytych zarzewi ognia - informują strażacy z OSP Szczyrk.

Na szczęście nikomu nic się nie stało.

W akcji gaśniczej uczestniczyli strażacy z kilku jednostek

foto: OSP Szczyrk

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy