Zamieścili film z pobicia w internecie. Policja zatrzymała nastolatków

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 29.01.2023 09:12,
W ręce policjantów wpadli sprawcy pobicia, do którego doszło niedawno na terenie żywieckiego.
Zamieścili film z pobicia w internecie. Policja zatrzymała nastolatków

W ubiegłym tygodniu w sieci pojawił się filmik, na którym osoby małoletnie biją i kopią po całym ciele leżącego nieletniego. Zamieszczony w internecie filmik wywołuje spore poruszenie i liczne komentarze. Sprawą zajęli się policjanci i choć filmik został usunięty, w ich ręce wpadli wszyscy jego uczestnicy.

Zatrzymany 15- latek trafił do Policyjnej Izby Dziecka, natomiast 17- latek został umieszczony w Pomieszczeniach Dla Osób Zatrzymanych. Następnie w trakcie czynności przedstawiono im zarzuty. 17-latek został objęty dozorem. Policjanci zatrzymali również 14- latka który odpowie za współudział w pobiciu. Nagrywanie różnych zdarzeń stało się codziennością i nawet usunięty materiał na długo pozostaje w sieci. Sprawcy wkrótce staną przed Sądem.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy