"Zawodowy" złodziej zatrzymany

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 08.02.2023 15:30,
Kryminalni z BielskA-Białej zatrzymali 43-letniego mężczyznę, który dokonał co najmniej 9 kradzieży sklepowych w okresie od 19 do 31 stycznia 2023 roku.
Kilka dni temu operacyjni z Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej w wyniku podjętych czynności ustalili sprawcę, który dokonywał licznych kradzieży w jednym z bielskich centrów handlowych.


43-latek został zatrzymany na terenie Bielska-Białej. Policjanci pracujący nad serią podobnych przestępstw ustalili, że mężczyzna ten jest odpowiedzialny za szereg kradzieży. Z dotychczas zgromadzonego materiału dowodowego wynika, że dokonał on co najmniej 9 kradzieży sklepowych.

Za każdym razem, 43- latek wykorzystywał nieuwagę obsługi i kradł najdroższe kosmetyki, perfumy, a także buty oraz telefony komórkowe. Precedens ten trwał od stycznia br., a łączną wartość skradzionych przedmiotów szacowana jest na ponad 7 tys. złotych. W wyniku podjętych działań część mienia została odzyskana i zwrócona właścicielowi. Mężczyzna ze złodziejskiego procederu uczynił sobie stałe źródło dochodu. Za dokonane kradzieże grozi mu 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy