Złodzieje rowerów poszukiwani

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 02.11.2020 10:14,
Policjanci z Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach poszukują sprawców włamania i kradzieży czterech rowerów o łącznej wartości 5.5 tys. złotych. Do przestępstwa doszło w bloku mieszkalnym w Czechowicach-Dziedzicach, przy ulicy Łagodnej 14. Publikujemy wizerunek sprawców, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu ich tożsamości.
Złodzieje rowerów poszukiwani

Do zdarzenia doszło 27 sierpnia 2020 roku w Czechowicach-Dziedzicach, przy ulicy Łagodnej 14. Dwaj nieustaleni na chwilę obecną sprawcy dokonali kradzieży z włamaniem do pomieszczeń gospodarczych, skąd skradli cztery rowery o łącznej wartości 5.500 złotych.

- Publikujemy zarejestrowany wizerunek sprawców oraz moment kradzieży, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu ich tożsamości. Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców kradzieży z włamaniem, o kontakt z Komisariatem Policji w Czechowicach-Dziedzicach, ul. Mickiewicza 1, tel. 47 85 708 10, Komenda Miejską Policji w Bielsku-Białej, tel. 47 85 712 55 lub telefon alarmowy 112. Zapewniamy anonimowość!

- informuje bielska policja.


źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy