Zniszczony samochód, uszkodzone dachy...

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 08.02.2022 09:32,
Silny wiatr oraz intensywne opady śniegu spowodowały, że Komenda Miejska PSP w Bielsku-Białej odnotowała w niedzielę wieczorem i w nocy 20 interwencji.
Zniszczony samochód, uszkodzone dachy...

W większości przypadków strażacy usuwali powalone konary drzew.

W Bielsku-Białej przy ulicy Bocianiej, Cieszyńskiej oraz Marzeń ratownicy zabezpieczali poszycia dachowe, które w wyniku silnego wiatru zostały uszkodzone.

Z kolei w Bielsku-Białej przy ulicy ks. Piotra Skargi fragment tynku spadł na samochód osobowy, zaparkowany obok kamienicy, na szczęście nikt nie został ranny.

W Kozach część ściany i bramy garażowej z nieużytkowanej stodoły pod wpływem wiatru przechyliła się na ulicę. Strażacy rozebrali część konstrukcji stanowiącej zagrożenie.

źródło: PSP Bielsko-Biała, foto: OSP Buczkowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy