Złote Gody w Bielsku-Białej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 07.02.2022 16:37, fot. Paweł Sowa Wydział Prasowy UM w BB
2 i 3 lutego w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bielsku-Białej spotkały się pary małżeńskie świętujące złote gody.
Złote Gody w Bielsku-Białej

Małżonkowie, którzy przeżyli wspólnie 50 lat, otrzymali Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

2 lutego gratulacje i medale odebrali: Janina i Andrzej Bielińscy, Halina i Kazimierz Brzozowscy, Barbara i Stanisław Donocikowie, Genowefa i Józef Gackowie, Stanisława i Tadeusz Jagoszowie, Teresa i Kazimierz Jurkowscy, Halina i Olgierd Kłopotowscy, Maria i Franciszek Kopczakowie, Małgorzata i Aleksander Mazurczakowie, Krystyna i Mieczysław Mikołajczykowie, Zyta i Mirosław Paszkowie, Halina i Zbigniew Rabinkowie, Bronisława i Tadeusz Sacharukowie, Irena i Paweł Stankowie, Jolanta i Edward Stępniowie, Kazimiera i Aleksander Turkowscy, Halina i Adam Tyrałowie. Natomiast Janina i Czesław Ucińscy świętowali 60-lecie wspólnego życia.

3 lutego w bielskim USC gościli: Irena i Jerzy Baliccy, Stanisława i Mieczysław Bułkowie, Anna i Antoni Byrscy, Krystyna i Jan Chromikowie, Józefa i Mieczysław Demczakowie, Zofia i Jerzy Gibasowie (wdowa), Teresa i Tadeusz Gorajowie, Janina i Tadeusz Kamińscy, Teresa i Tadeusz Kozubowie, Maria i Wiesław Kucharscy, Maria i Franciszek Niklowie, Janina i Stanisław Poprawowie, Bogumiła i Jerzy Pyszowie, Jadwiga i Jerzy Skulimowcy, Genowefa i Fryderyk Stępniewscy, Urszula i Jan Urbasiowie.
Elżbieta i Zbigniew Kępysowie, Halina i Adam Kluzowie, Ludomiła i Andrzej Kniatowie świętowali 60 lat wspólnego życia.

Urząd Stanu Cywilnego w Bielsku-Białej przypomina, że pary zamieszkałe na terenie Bielska-Białej, których 50. rocznica ślubu przypada w ciągu najbliższego półrocza, mogą zgłaszać ten fakt do USC. Jubileusz można zgłosić osobiście lub telefonicznie pod nr 33 4701213, 33 4701211. Zgłoszenie jubileuszu umożliwi wszczęcie procedury zmierzającej do nadania Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy