Docenieni przez Prezydenta

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Polityka, Sport, MAGAZYN, Wiadomości, 25.05.2021 11:00, PAN
Piłkarze i piłkarki Rekordu Bielsko-Biała zostali przyjęcie przez Prezydenta Miasta Jarosława Klimaszewskiego
Docenieni przez Prezydenta
Dla Rekordu był to najlepszy sezon w historii klubu i władze miasta nie zapomniały o sportowcach, którzy w najlepszy z możliwych sposobów promują Bielsko-Biała. Futsalowa drużyna Rekordu została mistrzem Polski po raz szósty w historii i przeszła do legendy tej dyscypliny sportu.

Pozostając przy futsalu, to żeńska drużyna Rekordu zajęła w rozgrywkach ekstraligi trzecie miejsce, przegrywając tylko jeden mecz w całym sezonie!

Do tego żeńska drużyna awansowała do piłkarskiej ekstraklasy, co po spadku z elity Podbeskidzia sprawiło, że futbol na najwyższym szczeblu pozostał w stolicy Podbeskidzia. Działacze Rekordu nie przyszli z pustymi rękami, Prezydent otrzymał okolicznościowe prezenty, w zamian sportowcy Rekordu usłyszeli, że miasto nadal wspierać będzie ich sportowe poczynania.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy