Gdzie obejrzymy mecze Podbeskidzia?

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Polityka, Sport, Gospodarka, MAGAZYN, Wiadomości, 06.04.2020 20:28, PAN
Polski Związek Piłki Nożnej oraz Telewizja Polsat zwarły nowe umowy dotyczące praw telewizyjnych do rozgrywek o Totolotek Puchar Polski oraz meczów o mistrzostwo Fortuna 1. Ligi. Na ich mocy Polsat stanie się nadawcą spotkań Totolotek Pucharu Polski oraz Fortuna 1. Ligi w trzech kolejnych sezonach (2021/22, 2022/23, 2023/24).
Gdzie obejrzymy mecze Podbeskidzia?
PZPN wyraża zadowolenie ze stałego podnoszenia rangi i atrakcyjności tych rozgrywek, co było możliwe także dzięki współpracy z Telewizją Polsat. Jak powiedział Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek: – Prawdziwych przyjaciół poznaje się w trudnych, wymagających czasach. Telewizja Polsat jeszcze raz pokazała, że można na nią liczyć nawet w trudnych do wyobrażenia okolicznościach. Dziś nie gramy, czekamy na opanowanie sytuacji, ale wiadomo, że w końcu normalne życie zwycięży i zwycięży też piłka.



TV Polsat ma rękę do sportu. Gdy zaczęła promować siatkówkę, sport ten zyskał rangę sportu numer dwa w Polsce. W Polsacie można tez oglądać sporty walki, Polsat też jako pierwszy pokazywał mecze słynnej reprezentacji Polski szczypiornistów pod wodzą legendarnego Bogdana Wenty.

Na mocy nowej umowy licencyjnej, dotyczącej praw telewizyjnych do Fortuna 1. Ligi, Telewizja Polsat w każdym sezonie objętym umową będzie transmitować na żywo na swoich antenach co najmniej 102 mecze rozgrywek o mistrzostwo pierwszej ligi oraz wszystkie trzy spotkania barażowe o awans do Ekstraklasy. Umowa gwarantuje klubom I ligi stabilność finansową na kolejne lata, które zapowiadają się jako bardzo trudne.

W jakiej telewizji obejrzymy Podbeskidzie Bielsko-Biała? To okaże się wkrótce, bo jeśli sezon zostanie zakończony, to mecz z udziałem "Górali" pokazywać będzie inny prywatny nadawca oraz TVP.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy