Nauczycielka z Czańca nową radną powiatu bielskiego

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Polityka, Wiadomości, 20.05.2021 15:50,
Alicja Młynarska-Mazur, nauczycielka z Czańca weszła do Rady Powiatu w Bielsku-Białej w miejsce zmarłego wicestarosty Grzegorza Szetyńskiego.
Nauczycielka z Czańca nową radną powiatu bielskiego

Podczas majowej sesji złożyła ślubowanie i rozpoczęła pracę radnej. W Radzie Powiatu będzie działała w 2 komisjach: komisji edukacji, kultury i sztuki oraz komisji ochrony środowiska i rolnictwa.

Alicja Młynarska- Mazur ma wykształcenie wyższe, jest absolwentką Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Nauczycielka historii, wiedzy o społeczeństwie, techniki oraz wychowania do życia w rodzinie.

Jest wicedyrektorem w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Porąbce. Mieszkanka Czańca ma doświadczenie pracy w samorządzie - przez 2 kadencje (2010-2014, 2014-2018) była radną w gminie Porąbka. W ostatnich wyborach samorządowych w 2018 r. startowała do Rady Powiatu z listy PIS.

Jest bezpartyjna.

źródło: M. Fritz / Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy