Straż Miejska zainstalowała mobilną kamerę

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 20.05.2021 13:21, fot. Paweł Sowa/Wydział Prasowy UMBB
Mobilną kamerę zainstalowała w Wapienicy Straż Miejska w Bielsku-Białej. Ma zapewnić większe poczucie bezpieczeństwa dla korzystających z popularnego deptaka.
Straż Miejska zainstalowała mobilną kamerę

W rejonie ciągu pieszo-rowerowego wzdłuż rzeki Wapienica została zainstalowana mobilna kamera miejskiego monitoringu. Urządzenie zostało ulokowane w tym rejonie Bielska-Białej ze względu na sygnały dotyczące przypadków zakłócania ładu i porządku publicznego.

- Mobilna kamera umieszczona została w tym rejonie miasta z uwagi na sygnały dotyczące przypadków zakłócania ładu i porządku publicznego. Obraz z kamery przesyłany jest do Komendy Straży Miejskiej w Bielsku-Białej, gdzie operatorzy prowadzą obserwację i w razie potrzeby na miejsce kierowany jest patrol Straży Miejskiej - informuje Straż Miejska.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy