Nowy plac zabaw to sukces wielu osób

Region, Żywiec, Polityka, Kultura - Rozrywka, Gospodarka, Wiadomości, 05.09.2019 18:45, PAN
Nowy plac zabaw to sukces wielu osób
Przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Oczkowie został oddany nowy plac zabaw, który będzie służył dzieciom z przedszkola oraz szkoły z tej dzielnicy Żywca. Plac zabaw będzie czynny w godzinach pracy placówki, a po zamknięciu aż do zmroku, także w sobotę i niedzielę.

- Chciałem gorąco podziękować wiceprzewodniczącemu Rady Miejskiej i radnemu z tej dzielnicy panu Krzysztofowi Greniowi za ogromny wkład pracy przy realizacji tego zadania, a także za okazaną pomoc. Dziękuję również pani dyrektor Bogumile Cembali za trud i pracę przy tej inwestycji. W inwestycji tej wspierali nas również panowie Tomasz Gogler z firmy Tauron Dystrybucja oraz Wojciech Faron z firmy Fadróg. Dziękuję również pani Izabeli Ziętek-Ligęzie z firmy Dr Spil Polska, która realizowała projekt, a zlecone prace wykonała w sposób wzorowy i rzetelny - mówi prezydent miasta Antoni Szlagor.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy