Jest awans, jest i tytularny sponsor

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 24.07.2020 18:51, PAN
Tytularnym sponsorem Podbeskidzia Bielsko-Biała została firma bukmacherska BetXJest awans, jest i tytularny sponsor

Na prezentacji sponsora został oficjalnie zaprezentowany komplet odzieży meczowej drużyny Podbeskidzia z logami nowego sponsora na rękawku oraz tylnej części spodni. Nie jest to nowum w piłkarskiej elicie, bowiem kluby podpisują umowy z firmami bukmacherskimi. To bardzo rozwijający się rynek, można rzec, że to właśnie dochód od tego sektora stanowi lwią część klubowych budżetów, nie licząc dochodów z praw telewizyjnych.

- Podpisanie umowy sponsorskiej z firmą BetX Polska to kolejny duży sukces naszego klubu. Bardzo cieszymy się, że zaufała nam kolejna dobrze rokująca firma z regionu. Z tego miejsca bardzo dziękuję prezesowi Krzysztofowi Walowi, który od początku widział potencjał w tej współpracy. Umowa z nowym sponsorem głównym to dla Podbeskidzia bardzo ważne wsparcie, które z pewnością pomoże piłkarzom w walce na ekstraklasowych boiskach - powiedział prezes Podbeskidzia Bogdan Kłys.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›