Nie dały rady liderowi rozgrywek

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 16.02.2020 20:32, PAN
Siatkarki BKS Stal Bielsko-Biała uległa liderowi rozgrywek LSK Chemikowi Police 0-3.
Nie dały rady liderowi rozgrywek

Trzeba powiedzieć sobie jasno, bielski zespół w tym sezonie nie jest w stanie nawiązać równorzędnej walki z najlepszymi ekipami w lidze. Działacze zdawali sobie z tego sprawę, dlatego ustalili dla tworzonej od nowa drużyny cel, jakim jest awans do play-off, czyli miejsca w finałowej ósemce.

Chemik pokazał w Bielsku-Białej klasę i odniósł 18. zwycięstwo w sezonie.Do sukcesu policzanki poprowadziła Kubanka Gyselle Silva, która zdobyła 25 punktów i została wybrana MVP niedzielnego spotkania. Po wygranej w Bielsku-Białej Chemik powrócił na prowadzenie w tabeli rozgrywek z przewagą dwóch punktów nad drugim Developresem SkyRes Rzeszów. W zwycięstwo Chemika spory wkład wniosła Paulina Maj-Erwardt, która w poprzednim sezonie była liderką bielskiego teamu.

BKS Stal Bielsko-Biała – Grupa Azoty Chemik Police 0:3 (21:25, 21:25, 19:25)

BKS: Krajewska (2), Różański (12), Kossanyiova (7), DeHoog (10), Świrad (5), Moskwa (3), Drabek (libero) oraz Wellna, Kowalczyk (8), Edelman (2), Dąbrowska i Adamek (libero)
Chemik: Połeć (6), Grajber (6), Kowalewska (6), Wasilewska (5), Łukasik (9), Silva (25), Maj-Erwardt (libero) oraz Bednarek (2) i Mędrzyk (1).

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›