Policyjne zabezpieczenie meczu Podbeskidzia

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Na sygnale, Wiadomości, 05.09.2022 10:08,
Podbeskidzie przegrało z Ruchem Chorzów.
Policyjne zabezpieczenie meczu Podbeskidzia

Mundurowi z bielskiego garnizonu wspierani przez kolegów z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej, Oddziału Prewencji Policji z Katowic a także policjantów z Mikołowa, Rybnika i Katowic w niedzielne popołudnie czuwali nad bezpieczeństwem prawie trzy i pół tysiąca kibiców.

Mecz piłkarski odbył się na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej, był zabezpieczony w formie akcji policyjnej. Wdrożone zostały szczególne środki ostrożności nie tylko wokół stadionu, ale i na terenie całego miasta i dróg dojazdowych. Policjanci współpracowali zarówno ze strażą pożarną, strażnikami miejskimi, jak i służbami ochrony działającymi na terenie stadionu. Do bielska przybył również policyjny patrol konny z Częstochowy oraz przewodnicy psów z Rybnika. Zabezpieczeniem dowodził Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej insp. Krzysztof Herzyk.

Mecz odbył się w kulturalnej atmosferze sportowego święta. W trakcie meczu oraz po jego zakończeniu nie doszło do żadnych naruszeń porządku, jak i zdarzeń nadzwyczajnych.

Podbeskidzie przegrało 0-1 za Ruchem Chorzów. Bielszczanie z dorobkiem 12 punktów zajmują 10 miejsce w pierwszoligowej tabeli, tracąc 6 pkt do lidera - Ruchu Chorzów.
źródło: KMP Bielsko-Biała


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›