Przejedzie wyścig Tour de Pologne

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 03.08.2021 13:52,
13 sierpnia br. ulicami Bielska-Białej przejadą uczestnicy V etapu 78. Tour de Pologne. Ten etap wyścigu kolarze rozpoczną w Chochołowie, a zakończą na mecie w Bielsku-Białej zlokalizowanej na wysokości ZIAD-u przy al. Armii Krajowej. Przejazd kolarzy przez miasto przewidywany jest w godz. 17.30-19.00.
Przejedzie wyścig Tour de Pologne

Do Bielska-Białej kolarze wjadą od przełęczy Przegibek i pojadą ulicą Górską, następnie skręcą w prawo w ul Żywiecką i dalej ulicami: ks. Stanisława Stojałowskiego, Wzgórze, Władysława Orkana, Ludwika Waryńskiego, Jana Sobieskiego, Marii Konopnickiej przejadą do Hulanki. Z Hulanki pojadą na pętlę wyznaczoną alejami gen. Władysława Andersa i Armii Krajowej oraz ulicami Karbową i Kolistą, by z powrotem znaleźć się na al. gen Władysława Andersa. Taką pętlę wykonają trzykrotnie i zakończą wyścig na mecie zlokalizowanej na wysokości spółki ZIAD.

Z powodu wyścigu w godz. 7.30-22.00 nastąpi całkowite zamknięcie ruchu na odcinku al. Armii Krajowej od ronda na skrzyżowaniu z ulicą Gościnną do ronda na skrzyżowaniu z ul. Karbową. Ponadto ulice: Gościnna, Karbowa, Kolista - od ul. Karbowej do ulicy Gościnnej - będą zamknięte dla ruchu pojazdów w godz. 14.00-19.00.

Tego samego dnia, równolegle do dużego Tour de Pologne, dla dzieci i młodzieży zorganizowany zostanie wyścig Tour de Pologne Junior, którego pętla o długości 4,6 km prowadzić będzie ulicami: al. Armii Krajowej, Karbową, Kolistą i Gościnną.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›