Tak wyglądała meta 4.etapu 76.Tour de Pologne. Pożegnanie tragicznie zmarłego kolarza [FOTO]

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 06.08.2019 21:50, PG
W hołdzie tragicznie zmarłemu kolarzowi Bjorgowi Lambrechtowi.
Tak wyglądała meta 4.etapu 76.Tour de Pologne. Pożegnanie tragicznie zmarłego kolarza [FOTO]
We wtorek (06.08.) odbył się 4. etap 76. Tour de Pologne Jaworzno – Kocierz. Kolarze przemierzyli trasę bez ścigania w hołdzie tragicznie zmarłemu dzień wcześniej kolarzowi 22- letniemu Belgowi: Bjorgowi Lambrechtowi.

Z szacunku dla Bjorga organizatorzy wyścigu wspólnie z komisją sędziowską oraz grupami kolarskimi podjęli decyzję, że czwarty etap Tour de Pologne został zneutralizowany. Trasa została skrócona do 133,7 km, a z dwóch zaplanowanych rund odbył się jedna.

Nie było premii, wyników, nie nastąpiły zmiany w klasyfikacjach. Do środowego (07.08.) etapu z Kopalni Soli „Wieliczka" do Bielska-Białej kolarze przystąpią zgodnie z klasyfikacją po 3 etapie.

Zobaczcie naszą relację z mety w Kocierz Hotel&SPA:

galeria zdjęć: FOTO

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›