Wicelider lepszy o bramkę

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 08.11.2020 17:12, PAN
Rozgrywki w III lidze są w tym sezonie bardzo ciekawe. O awans biją się klubowe legendy - Polonia Bytom i chorzowski Ruch
Wicelider lepszy o bramkę

Polonia jeszcze dwa lata temu grała w IV lidze, ale teraz chce pokazać, że stać ja na więcej. Zyskuje na tym liga. Rekordziści postawili się przeciwnikowi, gra toczona była w szybkim tempie, było sporo ciekawych zagrań, jednym słowem szkoda, że nie mogli tego obejrzeć kibice na żywo. Bardzo ładna była pierwsza bramka, którą zdobył uderzeniem z powietrza Stefański. W odpowiedzi bielszczanie przeprowadzili akcję, której nazwanie jedynie koronkową byłoby banałem. Wykończył się Guzdek, akcja została nagrana i zapewne długo będzie pokazywana młodszym pokoleniom. I słusznie! W 64 minucie padła decydująca bramka o strzale z bliska Żagla. Rekord rzucił się do odrabiania strat, bramkowych okazji było bez liku, ale wynik już się nie zmienił.

Rekord Bielsko-Biała – Polonia Bytom 1:2 (1:1)

Guzdek 35 - Stefański 20, Żagiel 69.

Rekord: Szumera – Caputa, Kareta, Waliczek, Żołna, Sz. Wróblewski (74 Sobik), Kowalczyk (57 Wyroba), Szymański, Iwanek, Czaicki, Guzdek.

Polonia: Brzozowski – Budzik, Bedronka, Radkiewicz (34 Belica), Hałgas (74 Pośpiech), Wuwer, Frankowski (74 Czajkowski), Krzemień, Konieczny (82 Lachowski), Stefański, Chwastek (56 Żagiel).


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›