Wyciąg na Dębowcu ponownie czynnu

Region, Bielsko-Biała, Wiadomości, 26.01.2023 07:04,
Wyciąg na Dębowcu ponownie czynnu

Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że 23 stycznia funkcjonowanie kolei linowej na stoku Dębowca zostało wznowione dla ruchu pasażerskiego. Od 24 stycznia został uruchomiony również wyciąg zaczepowy.

Funkcjonowanie kolei linowej zostało wznowione dla ruchu pasażerskiego w godzinach od 10.00 do 17.00, bez możliwości zjazdu na nartach. Również w godzinach od 10.00 do 17.00 został uruchomiony wyciąg zaczepowy.

Trasa narciarska pozostaje zamknięta. Powodem jest zbyt niska pokrywa śniegu. Obecna temperatura punktu rosy nie pozwala na przystąpienie do procesu naśnieżania.

BBOSiR cały czas monitoruje prognozę pogody i dokłada wszelkich starań by w najbliższych dniach udostępnić główną trasę narciarską.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy