MZK kupuje autobusy. Mieszkańcy mogą wybrać... tapicerkę

Region, Bielsko-Biała, Gospodarka, Wiadomości, 21.05.2021 11:36, INFORMACJA PRASOWA
Do wyboru są dwie szare i dwie w odcieniach niebieskich.
MZK kupuje autobusy. Mieszkańcy mogą wybrać... tapicerkę

MZK Bielsko-Biała wybiera najładniejszą tapicerkę do nowych autobusów. Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej Sp. z o.o. wraz z Wydziałem Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej uruchomił internetową ankietę, w której mieszkańcy mogą zdecydować, jak będą wyglądały fotele w pojazdach komunikacji miejskiej. Do wyboru są 4 propozycje. Dwie szare i dwie w odcieniach niebieskich. Jedna z nich jest już znana pasażerom.

- Chcemy zapytać o zdanie mieszkańców. Przede wszystkim, czy w ogóle chcą zmiany, dlatego zamieściliśmy też wariant z naszą obecną tapicerką. Jeśli pasażerowie uznają, że warto odświeżyć wystrój autobusów, mogą wybrać jedną z trzech nowych propozycji. Wybrany materiał będzie wykorzystany w pojazdach, które trafią do Bielska-Białej jeszcze w tym roku, ale także przy przyszłych zakupach. Prosimy więc o pomoc i liczymy na wasz dobry gust – mówi z uśmiechem Prezes Zarządu Hubert Maślanka.

Udział w ankiecie trwa dosłownie kilka sekund. Nie trzeba wpisywać żadnych danych. Po kliknięciu w link zaprezentowane są próbki materiałów i wizualizacje. Wystarczy zaznaczyć wzór, który najbardziej przypadnie nam do gustu.

-Trzeba podkreślić, że wszystkie materiały są dostosowane do pojazdów komunikacji miejskiej. Mają jednakowe, bardzo dobre parametry techniczne. Wybór kolorów i wzorów to jedno, ale najważniejsza jest wytrzymałość tych tkanin i wysoka odporność na ścieranie. Na to przede wszystkim zwracaliśmy uwagę – zapewnia zastępca naczelnika Wydziału Komunikacji Szymon Oleksiuk.

Ankieta jest dostępna pod tym linkiem: https://forms.gle/NVkoNgPMTPZWkqrYA do 27 maja włącznie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy