W bielskim urzędzie można się spisać

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 10.05.2021 13:28, fot. Paweł Sowa/Wydział Prasowy UMBB
Od 10 maja w Urzędzie Miejskim w Bielsku-Białej zaczęło też funkcjonować specjalne stanowisko do samospisu internetowego.
W bielskim urzędzie można się spisać

Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Obowiązek spisania się można zrealizować za pomocą internetowej aplikacji na stronie spis.gov.pl lub telefonicznie pod numerem infolinii: 22 279 99 99.

Z osobami, które nie spiszą się samodzielnie, telefonicznie skontaktują się rachmistrzowie spisowi. Od 10 maja w Urzędzie Miejskim w Bielsku-Białej zaczęło też funkcjonować specjalne stanowisko do samospisu internetowego.

Stanowisko do samospisu internetowego to wyjście naprzeciw tym osobom, które chcą spisać się samodzielnie, a nie dysponują dostępem do internetu. Stanowisko, w którym mieszkańcy mogą uzyskać niezbędną pomoc i dokonać spisu, zlokalizowane jest w Biurze Obsługi Interesanta przy pl. Ratuszowym 6. Miejsce to jest w pełni dostępne dla osób z niepełnosprawnościami i czynne jest w godzinach pracy urzędu.

W związku z epidemią koronawirusa, w trosce o bezpieczeństwo i komfort obsługi mieszkańców, Gminne Biuro Spisowe zachęca do telefonicznej rezerwacji wizyty pod nr 33 470 12 10.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy