reklama

W maju więcej autobusów MZK na bielskich ulicach

Region, Bielsko-Biała, Gospodarka, Wiadomości, 29.04.2020 19:52,
Dobre wiadomości dla pasażerów.
W maju więcej autobusów MZK na bielskich ulicach
Miejski Zakład Komunikacyjny informuje o przywróceniu w maju części linii komunikacyjnych w związku z planowanym wznowieniem produkcji w dużych zakładach pracy oraz działalności placówek oświatowych.


Przywrócone zostanie kursowanie części linii komunikacyjnych zgodnie z poniższym harmonogramem:
– od 4 maja br. w dni robocze przywrócone zostaje kursowanie linii nr 13W oraz przywrócony zostaje roboczy rozkład jazdy na linii nr 20;
– od 9 maja br. w soboty oraz niedziele przywrócone zostaje kursowanie linii nr 23;
– od 23 maja br. w soboty oraz niedziele przywrócone zostaje kursowanie linii nr 17;
– od 25 maja br. w dni robocze przywrócone zostaje kursowanie linii nr 18, 24BIS, 27, 34 i D oraz przywrócony zostaje roboczy rozkład jazdy na liniach nr 2, 4, 7, 23, 24, 32 i 35L.

W przypadku przesunięcia terminu wznowienia funkcjonowania placówek oświatowych termin ten może ulec zmianie o czym poinformujemy w osobnym komunikacie – zapowiada MZK.

Na stronie internetowej www.komunikacja.bielsko.pl znaleźć można dokładne informacje o obowiązujących w maju br. ograniczeniach w kursowaniu autobusów w podziale na poszczególne typy dni.

1 maja autobusy MZK kursować będą zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w niedziele i święta, z uwzględnieniem wprowadzonych ograniczeń w związku z koronawirusem.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy