W piecu spalał olej silnikowy. Dostał mandat

Region, Gospodarka, Na sygnale, Wiadomości, 27.01.2020 14:15, ap
Kolejne odpady w piecu. Tym razem właściciel posesji dom ogrzewał olejem silnikowym. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 300 zł.
W piecu spalał olej silnikowy. Dostał mandat
Dyżurny Straży Miejskiej w Cieszynie odebrał kolejne zgłoszenie, o czarnym dymie wydobywającym się z komina.- Strażnicy Miejscy przyjeżdżając na miejsce, nie stwierdzili dymu, jednak patrolując okolicę, ich uwagę zwróciło inne zadymienie w rejonie ul. Wierzbowej - relacjonują funkcjonariusze.

Mundurowi zastali właściciela posesji i w jego obecności przeprowadzili kontrolę. Okazało się, że mężczyzna w piecu spalał olej silnikowy.

- W tym wypadku strażnikom nie pozostało nic innego jak sporządzić protokół z przeprowadzonej kontroli, która zakończyła się nałożeniem na właściciela posesji mandatu karnego w wysokości 300 zł - dodają.

Mężczyzna otrzymał polecenie natychmiastowego zaprzestania spalania odpadów.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy