1 maja rusza kolej gondolowa na Szyndzielnię i w ośrodku Dębowiec

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Kultura - Rozrywka, Gospodarka, Wiadomości, 30.04.2020 13:22,
Propozycja na majówkę.
1 maja rusza kolej gondolowa na Szyndzielnię i w ośrodku Dębowiec
1 maja otwarte zostaną kolej gondolowa na Szyndzielnię oraz kolej kanapowa Bielsko-Bialskiego Ośrodka Rekreacyjno-Narciarskiego „Dębowiec”.

- Kolej na Szyndzielnię będzie we wszystkie dni tygodnia kursować w godzinach 9.00-19.30 (jedynie w poniedziałki od 10-tej), a kolej na Dębowcu w weekendy i święta w godz. 9.00-18.00. W trosce o bezpieczeństwo osób korzystających z usług przewozu pasażerskiego za pośrednictwem kolei linowych zastosowane zostały specjalne procedury związane z COVID -19. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.kolej-szyndzielnia.pl oraz na stronie www.kolej-debowiec.pl/lato - poinformowała administracja ośrodka.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy