Bestseller prosto z Bielska-Białej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 24.03.2021 14:00, DK
Książka Tomasza Sablika, bielszczanina zakochanego w horrorach, znalazła się wśród nominowanych w plebiscycie serwisu Lubimy Czytać.
Bestseller prosto z Bielska-Białej
Zdobyła także nagrodę Złotego Kościeja za horror roku. Książce nie udało się zająć miejsca na podium plebiscytu Lubimy Czytać, ale sama nominacja to już ogromny sukces.

Akcja książki toczy się w Bielsku-Białej o czym opowiada?


Jak podaje portal lubimyczytac.pl:
„O czającym się w miejskich zaułkach mroku, o zaginionej dziewczynie; o młodym chłopaku, który zobaczył więcej niż powinien; o starej, bezdomnej kobiecie, która widzi więcej niż inni, oraz o walczącym z własnymi demonami taksówkarzu. Gdzie kończy się sen, a gdzie zaczyna jawa? Czy pod cienką warstwą dostrzegalnej rzeczywistości kryje się inny, przerażający świat? Czy zło przejawiać się może w dobrym uczynku przypadkowo napotkanej osoby?

Robert Rot to cichy taksówkarz, którego dni wypełnia praca i życie rodzinne. Pod fasadą spokoju skrywa swoje słabości, silne migreny doprowadzające go na skraj agonii i paraliżujący lęk przed windą którą mija za każdym razem w drodze do swojego mieszkania. Coś wyraźnie pragnie się z nim skomunikować. Nie jest w stanie wyjaśnić, czy przerażające wizje których doznaje są wynikiem jego przemęczenia, czy zbyt silnych lekarstw.

Czy wyjaśnienie swoich problemów odnajdzie na zapisie monitoringu z pewnej pamiętnej nocy? Czym jest tak naprawdę winda? Konfrontacja Roberta z własnym największym lękiem zdaje się być nieunikniona.”

Kolejna książka Tomasza Sablika będzie nosiła tytuł "Lęk". Ukaże się w okolicach czerwca.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy