Bielszczanka nagrała utwór, by wspomóc akcję charytatywną

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 26.03.2021 13:40,
Bielszczanka nagrała utwór, by wspomóc akcję charytatywną
Angelika Piznal, mieszkanka Bielska-Białej, wydała w marcu nowy utwór pt. "Pałac", który został nagrany na potrzeby projektu charytatywnego "Serce Dla Serca".

Zobaczcie.


Projekt ma na celu zebranie 5 mln. zł. dla Iwonki. Dziewczyna zmaga się z kifoskoliozą piersiowo-lędźwiową dużego stopnia i potrzebna jest operacja za granicą... więcej o schorzeniu Iwonki przeczytacie Państwo pod tym linkiem: https://www.siepomaga.pl/iwona-glazer

Pomysłodawcami projektu są Pan Krzysztof Rydzelewski oraz Pan Dariusz Gajda. W akcję są zaangażowani również TVP3, TVP3 Opole.

Utwór "Pałac" znajduje się na płycie charytatywnej, którą można nabyć na Allegro lub licytować. Cały dochód z płyty zostanie przeznaczony dla Iwonki.

Piosenki prezentowane na płycie są z różnych dziedzin muzyki - od popu aż po muzykę klasyczną. W akcję włączyli się tacy artyści jak: Kayah, Irena Santor, Maja Kapłon, ich Troje, Izabela Trojanowska, Roberto Cresca czy Golec uOrkiestra.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy