Czy pójdą w ślady mistrzyni?

Region, Bielsko-Biała, Kultura - Rozrywka, Sport, Wiadomości, 13.06.2019 10:50, PAN
Czy pójdą w ślady mistrzyni?
Gdy wspominamy siatkarskie "Złotka" to mamy na myśli Małgorzatę Glinkę, jedną z najlepszych atakujących w historii polskiej żeńskiej siatkówki. Wszystkie najważniejsze piłki kierowane były właśnie do niej, a o sile jej zbić przekonała się rzesza rywalek. Glinka zaczynała wielka karierę w Dick Blacku Andrychów, związana jest z Podbeskidziem emocjonalnie i po zakończeniu pięknej kariery wspiera młodzież w jej dążeniu do doskonałości. Wciąż wierzymy, że wkrótce będziemy mogli znów oklaskiwać siatkarki pokroju Glinki, Magdaleny śliwy czy Doroty Świeniewicz.

Zacząć trzeba od postaw i w Szkole Podstawowej w Porąbce odbyły się zajęcie według projektu Glinka Academy i Orły Sportu. Lekcja na "Orliku" zaczęła się od wielkiej tanecznej rozgrzewki prowadzonej przez mistrzynię. Następnie odbył się prawdziwy trening, a po nim był czas na autografy i rozmowy z byłą reprezentantką Polski.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy