Tak zbierali na odbudowę spalonej bazy WOPR [FOTO]

Region, Żywiec, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 12.05.2019 11:55, PG
W połowie marca tego roku całkowitemu spaleniu uległa stanica beskidzkiego WOPR w Międzybrodziu Bialskim. Z tego powodu zorganizowano piknik charytatywny na odbudowę bazy WOPR.
Tak zbierali na odbudowę spalonej bazy WOPR [FOTO]

W sobotę (11.05.) w „Tawernie pod Żaglem” odbył się piknik charytatywny na odbudowę spalonej stanicy WOPR w Międzybrodziu Bialskim. W wydarzeniu licznie wzięli udział kucharze z całej Polski, m.in. uczestnicy Master Chefa czy Hell’s Kitchen. Mnóstwo mieszkańców przyszło na tę właśnie imprezę. Udało się także zlicytować wiele przedmiotów, z których dochód zasili konto zbiórki na rzecz odbudowy bazy WOPR.

W połowie marca tego roku całkowitemu spaleniu uległa stanica beskidzkiego WOPR w Międzybrodziu Bialskim. Spaliła się dyżurka, hangary, pomieszczenia gospodarcze wraz ze sprzętem ratowniczym oraz 3 łodzie motorowe i kilka wiosłowych.- To wyjątkowe miejsce i wyjątkowi ludzie, którzy bezinteresownie, niezależnie od pogody i pory dnia, niosą pomoc tysiącom ludzi wypoczywającym nad wodą. Stracili w ciągu kilku chwil wszystko- cały dorobek kilku pokoleń ratowników. Pomóżmy im odtworzyć to miejsce. Być może to właśnie nam przyjdzie skorzystać z ich pomocy.- tak sprawę opisują organizatorzy zbiórki pieniężnej na odbudowę zniszczeń.

Wpłacać można tutaj: https://zrzutka.pl/56hu8k

Zobaczcie zdjęcia z pikniku:


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy