Teatr Polski znowu działa. Widzowie muszą wypełnić oświadczenie

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 21.10.2020 09:04,
Teatr Polski znowu działa. Widzowie muszą wypełnić oświadczenie

Od 20 października Teatr Polski w Bielsku-Białej wznowił działalność. W związku z obowiązującymi w naszym mieście obostrzeniami żółtej strefy na widowni teatru publiczność może zająć jedynie 25 proc. miejsc. Na dużej scenie 20 i 21 października o godz. 19.00 można zobaczyć spektakl W górę!, a na małej scenie 23, 24 i 25 października o godz. 18.00 można zobaczyć przedstawienie Singielka 2, czyli Matka Polka.

Ze względu na przypadki zakażenia koronawirusem w zespole Teatru Polskiego, bielska scena dramatyczna 6 października zawiesiła działalność w dniach 6-18 października. Wszystkie bilety zakupione na spektakle, które miały zostać zaprezentowane w tym okresie, zachowują ważność. Można je do końca sezonu teatralnego wymienić na spektakle pokazywane w innych terminach. Informacji o zasadach wykorzystania lub zwrotu biletów udziela kasa teatru pod nieme telefonu 33 829 31 60 lub Biuro Organizacji Widzów pod tel. 33 822 84 53.

Widzowie Teatru Polskiego - poza obowiązkiem dezynfekcji rąk, maseczek i pomiaru temperatury – od d 20 października wypełniać muszą oświadczenia o stanie zdrowia dostępne na stronie internetowej teatru: https://teatr.bielsko.pl/aktualnosci/nowe-zasady-bezpieczenstwa-w-zwiazku-z-covid-19 oraz w kasie biletowej i okazać je przy wejściu obsłudze widowni.

źródło: UM Bielsko-Biała


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy