W niedzielę koncert na bielskim Rynku

Region, Bielsko-Biała, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 31.05.2019 09:32, red
W 30. rocznicę pierwszych powojennych wolnych wyborów Polsce.
W niedzielę koncert na bielskim Rynku

Wyg(b)raliśmy WOLNOŚĆ! 30 utworów na 30-lecie - pod tym hasłem w niedzielę, 2 czerwca, o godz. 17:00 na bielskim Rynku odbędzie się wyjątkowy koncert.

Jak informują organizatorzy, podczas tego wydarzenia przed publicznością wystąpią: Rocker Soul, Pearl Band, Anna Mysłajek, Identyczni, Akurat i Lizard. Pół godziny przed koncertem, o godz. 16:30 zapraszamy na płytę Rynku 30-latków do wspólnej pamiątkowej fotografii, która zostanie opublikowana w mediach społecznościowych.

- Podczas koncertu zaplanowano warsztaty techniczno-plastyczne dla dzieci. Dzieci w trakcie warsztatów wykonywać będą z elementów drewnianych i drewnopochodnych przybornik na kredki - miniaturowy dom symbolizujący naszą Ojczyznę oraz maszt, na którym umieszczona będzie flaga, a pod nią znajdować będzie się okrągły stoliczek.

Wykonanie przybornika odbywać będzie się w 10 osobowych grupach na 3 zadaszonych stanowiskach jednocześnie. W odstępach 30 minutowych od godziny 16.30 do godz. 19.30, kolejne dzieci będą zapraszane do udziału w warsztatach tak, aby jak największa liczba młodych bielszczan mogła wykonać ten praktyczny gadżet i zabrać do domu efekt swojej pracy. Warsztaty są bezpłatne - informuje bielski ratusz.


Koncert odbędzie się w ramach obchodów 30-rocznicy pierwszych powojennych wolnych wyborów w Polsce.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy