W piątek startuje Jarmark Rzemieślniczy w Bielsku-Białej

Region, Bielsko-Biała, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 26.06.2019 11:38, INFORMACJA PRASOWA
W piątek startuje Jarmark Rzemieślniczy w Bielsku-Białej

Szukasz pomysłu na spędzenie w miły sposób weekendu? Chciałbyś zabrać swoją dziewczynę, żonę, mamę do miejsca, w którym zapomni o zgiełku dnia codziennego? A może cenisz czas spędzony z rodziną, lubisz powroty do tradycji i miejsca, w których na świeżym powietrzu można zintegrować się z innymi?

Jeżeli na któreś z pytań odpowiedziałeś twierdząco, mamy dla Ciebie świetną alternatywę. Już 28 czerwca (piątek) w Bielsku Białej wystartuje pierwszy dzień Jarmarku Rzemieślniczego, który odbędzie się w ramach Festiwalu Miast Partnerskich – Poznajmy się!

Impreza odbędzie się w dniach 28 – 30 czerwca na Placu Ratuszowym w Bielsku-Białej.

- Nasz cykl imprez plenerowych jest połączeniem nowoczesnej formy z tradycją spotkań rodzinnych, gdzie wszyscy mogą wejść, zintegrować się i wspólnie spędzić dzień na świeżym powietrzu. Jarmark Rzemieślniczy jest wydarzeniem łączącym szeroko pojęte rzemiosło w piknikowej formie, na którym nie zabraknie najlepszych rzemieślniczych piw butelkowanych i z „kija”, a stoiska gastronomiczne zaskoczą Was różnorodnością smaków - od tradycyjnej kuchni polskiej przez grille do pysznych słodkości. Czekać będzie także mnóstwo atrakcji, m.in.: dj, konkursy i zabawy, zjeżdżalnie w strefie dla dzieci, kino plenerowe, strefa chillout-u oraz wiele więcej - informują organizatorzy Jarmarku.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy