W weekend impreza na Dębowcu

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 29.08.2020 12:31,
W ostatni weekend wakacji 29-30 sierpnia odbędą się Dni Otwarte Dębowca.
W weekend impreza na Dębowcu

Turystom i mieszkańcom Bielska-Białej nieodpłatnie udostępnione zostaną - kolejka kanapowa na Dębowiec, tor saneczkowy i park linowy. W programie imprezy znajdą się również terenowa gra górska dla rodzin z dziećmi, ćwiczenia ruchowe dla dzieci oraz gimnastyka dla osób dorosłych i seniorów.

Atrakcje Dni Otwartych Dębowca dostępne będą dla wszystkich zainteresowanych w dniach 29-30 sierpnia w godz. 9.00-19.30. Wyjątek stanowić będzie park linowy, żeby z niego skorzystać, trzeba będzie się wcześniej zapisać telefoniczne. Zapisy przyjmowane będą od 17 sierpnia pod nr tel. 33 4454366. Zwiedzanie parku możliwe będzie w trzech ponaddwugodzinnych turach, a zapisy będą przyjmowane odpowiednio na godz. 10.00, 13.00 i 16.00.

Jedną z atrakcji Dni Otwartych Dębowca będzie rodzinna gra terenowa Szlakiem Dębowego Listka. Lokalna Organizacja Turystyczna Beskidy przygotowała krótką grę terenową, która łączy w sobie naukę i zabawę. Gra przypomina znaną chyba wszystkim dzisiejszym rodzicom zabawę w podchody. Skierowana jest do rodzin z młodszymi dziećmi. Podczas spaceru dzieci rozwiązują ukryte w terenie zadania, a na zakończenie czeka na nie drobny upominek.

Aby przystąpić do zabawy, pobrać należy nieodpłatną broszurę dostępną na dolnej stacji kolei linowej na Dębowiec i na torze saneczkowym, a potem… postępować zgodnie z zawartymi w niej wskazówkami. Zabawa dostępna będzie tylko podczas Dni Otwartych Dębowca.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy