50 i 60 lat razem. Pary małżeńskie obchodziły wyjątkowy jubileusz

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 17.03.2021 12:13,
Kolejne pary małżeńskie świętujące jubileusze wspólnego pożycia odebrały w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bielsku-Białej gratulacje, życzenia oraz Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznane przez Prezydenta RP.
50 i 60 lat razem. Pary małżeńskie obchodziły wyjątkowy jubileusz

4 marca życzenia i medale z okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego otrzymali Grażyna i Ludwik Dadokowie.

60. rocznicę wspólnego życia tego dnia obchodzili Emilia i Józef Goldowie, Jadwiga i Kazimierz Majowie, Maria i Zbigniew Molowie, Maria i Józef Nowakowie, Alfreda i Zbigniew Paplowie, Krystyna i Stanisław Podgórcowie, Weronika i Czesław Wrzołowie.

Pandemiczne okoliczności sprawiły, że świętowanie jubileuszy małżeńskich w bielskim USC musiało zmienić formułę. Ze względu na pandemię okres oczekiwania na przyznanie medali znacznie się wydłużył, nie ma już uroczystego spotkania, tylko poszczególne pary o umówionej godzinie odbierają swoje medale - wszystko to w trosce o zdrowie jubilatów.

Urząd Stanu Cywilnego w Bielsku-Białej przypomina, że pary zamieszkałe na terenie Bielska-Białej i obchodzące 50. rocznicę ślubu w pierwszym półroczu 2021 r. mogą zgłaszać ten fakt do USC. Jubileusz można zgłosić osobiście lub telefonicznie pod nr tel. 33 4701213 i 33 4701211. Zgłoszenie jubileuszu umożliwi wszczęcie procedury zmierzającej do nadania Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy