Uczniowie napisali list do księżnej Kate i księcia Williama. I dostali odpowiedź!

Region, Bielsko-Biała, MAGAZYN, Wiadomości, 04.07.2021 19:00, PG
Wyjątkową korespondencją chwalą się uczniowie Dwujęzycznej Szkoły im. Władysława Kopalińskiego w Bielsku-Białej.
Uczniowie napisali list do księżnej Kate i księcia Williama. I dostali odpowiedź!

Jeszcze przed Wielkanocą napisali do pary książęcej - księżnej Kate i księcia Cambridge Williama. Teraz dostali odpowiedź.

List do Kensington w marcu tego roku napisali i wysłali uczniowie klasy IB Dwujęzycznego Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Kopalińskiego [na zdjęciu powyżej]. Korespondencja miała tradycyjną formę, a w kopercie znajdowały się własnoręcznie wykonana kartka z okazji Wielkiej Nocy, życzenia świąteczne, życzenia z okazji 10. rocznicy ślubu ich książęcych mości, informacje o szkole oraz o naszym mieście i regionie wraz ze zdjęciami.

W tym tygodniu uczniowie otrzymali odpowiedź na swój list. Kancelaria książęcej pary podziękowała w imieniu ich książęcych mości za życzenia. W liście podkreślono, że książę i księżna byli zachwyceni ciepłymi słowami od uczniów i poruszeni tym, że uczniowie chcieli zadać sobie trud napisania do nich. Do listu dołączone były podziękowania i najlepsze życzenia dla całej społeczności szkolnej.


Na zdjęciu odpowiedź na list uczniów z pałacu Kensingtonźródło: UM BB

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy