Zarzuty za organizację nielegalnych gier hazardowych

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 10.05.2023 09:50,
Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej prowadzili postępowanie w sprawie organizowania gier hazardowych bez wymaganej koncesji ministra finansów.
Zarzuty za organizację nielegalnych gier hazardowych
Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą bielskiej komendy w marcu 2023 roku na podstawie przeprowadzonych czynności ustalili, iż w lokalu na terenie jednego z osiedli w centrum Bielska-Białej organizowane są nielegalne gry hazardowe.


Przeprowadzone na miejscu czynności procesowe pozwoliły na potwierdzenie posiadanej przez śledczych wiedzy, że pracownik punktu z automatami do gier ułatwiał popełnienie czynu zabronionego w postaci urządzania i prowadzenia na trzech automatach, bez wymaganej koncepcji ministra do spraw finansów publicznych i poza kasynem, gry o wygrane pieniężne wbrew przepisom ustawy o grach hazardowych.

Osoba odpowiedzialna za ten proceder usłyszała już zarzut popełnienia przestępstwa organizowania nielegalnych gier hazardowych, za które grozi kara nawet 3 lat pozbawienia wolności Dalsze czynności, z uwagi na właściwość rzeczową, będzie prowadził Urząd Celno – Skarbowy w Bielsku-Białej.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy